KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Podziękowania

ROK SZKOLNY 2019/ 2020

,,Żegnaj przedszkole”
Kończąc trudny rok szkolny 2019/2020 składamy wszystkim naszym rodzicom najserdeczniejsze podziękowania za całoroczna  współpracę,  życzliwość i zrozumienie, ale przede wszystkim za aktywny udział w zdalnym nauczaniu i pomoc w realizacji celów edukacyjnych i wychowawczych.
Życzymy Państwu, by trwający okres wakacyjny był czasem powrotu do dawnych spokojnych i beztroskich dni oraz by przyniósł prawdziwy odpoczynek i radość.
Szczególne słowa wdzięczności kierujemy w stronę Rady Rodziców za wsparcie i pracę na rzecz całej społeczności przedszkolnej. Zaś naszym kochanym Absolwentom życzymy powodzenia i wielu sukcesów w nowej szkole.
Wicedyrektor, Kadra Pedagogiczna i Personel Przedszkola nr 3             


Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wsparli akcję "PLUSZAK DLA KOSOWA"zorganizowaną przez Jednostkę Wojskową.


Schronisko dla Zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim składa serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom i dzieciom,którzy wsparli darami podopiecznych Schroniska.
Do podziękowań dołącza się również pani wicedyrektor oraz koordynator akcji "Pomóż im". Pani wicedyrektor gorąco dziękuje wszystkim, którzy przekazali 1% podatku na rzecz naszej placówki ( za rok 2018)


ROK SZKOLNY 2018/ 2019

Pani wicedyrektor ZP razem z całym personelem oraz wszystkie dzieci dziękują panu Jackowi Oleksikowi - właścicielowi Firmy " Modern - Meble z Wizją" - za pomoc w montażu nowych mebli do sali przedszkolnej.


Pani wicedyrektor serdecznie dziękuje panu Krzysztofowi Pichola - właścicielowi firmy remontowo-budowlanej, rodzicowi Poli z grupy I,za pomalowanie szatni dla dzieci w naszym przedszkolu.


Gorące podziękowania dla państwa Andrzejewskich za dostarczenie kwiatów i roślin ozdobnych do naszego ogrodu przedszkolnego od całego personelu oraz wszystkich dzieci.


Koordynator akcji mgr Joanna Blewąska serdecznie dziękuje wszystkim , którzy wzięli udział w kweście"żonkilowej" w ramach akcji Pola Nadziei, w dniach 04.04.2019 - 05.04.2019. Zebrano 340zł., które przekazano na budowę tomaszowskiego hospicjum.


Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za przyniesienie karmy dla zwierząt leśnych. 


Koordynator przedszkolnej akcji "Pomóż im"  dziękuje wszystkim rodzicom i dzieciom za przekazanie darów dla podopiecznych Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim.


Dziękujemy p. Jackowi Oleksik - właścicielowi firmy "Modern - Meble z Wizją" za montaż nowych mebli do sal przedszkolnych.


Dzieci z grupy IV oraz wicedyrektor Zespołu Przedszkolnego gorąco dziękują p. Piotrowi Śmiechowiczowi za pomoc w zakupie dywanu do sali przedszkolnej.


Pragniemy gorąco podziękować rodzicom Poli z grupy I za przekazanie nam farb do malowania ścian w jednej z grup.


ROK SZKOLNY 2017/ 2018

Pani dyrektor pragnie gorąco podziękować tacie Ady z grupy V za wykonanie moskitiery do naszego przedszkola.


W ogrodzie przedszkolnym zrobiło się jeszcze bardziej kolorowo. A to dzięki mamie Tosi z grupy IV, która przekazała nam farby do pomalowania huśtawek. Wszystkie dzieci razem z panią dyrektor gorąco i kolorowo dziękują.


Dzieci z przedszkola razem z panią dyrektor, serdecznie dziękują panu Piotrowi Śmiechowiczowi za pomoc w zakupie dywanu do sali przedszkolnej.


Organizatorki turnieju "Tupot małych stóp" dziękują pani Paulinie Borysowskiej za udzieloną im pomoc w przygotowaniu tej imprezy. Gorąco także dziękują paniom: Kamińskiej, Gmaj, Kaczmarek za upieczenie pysznych ciast.


Koordynator akcji charytatywnej "Pomóż im" wraz z całym personelem Przedszkola nr3, dziękują wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy wsparli darami tę, co roczną akcję, na rzecz bezpańskich zwierząt.


Cała kadra przedszkola razem z dziećmi dziękują rodzicom oraz babci Mai z grupy V za zorganizowanie Pokazu Udzielania Pierwszej Pomocy.


Wszyscy pracownicy naszego przedszkola pragną podziękować wszystkim rodzicom , którzy wsparli  co roczną akcję "Gorączka złota"zorganizowaną przez Odział Zarządu Rejonowego PCK w Tomaszowie Mazowieckim. Dzięki waszemu wsparciu nasza placówka otrzymała w roku szkolnym 2016/ 2017 kolejny raz tytuł Najlepszego Zbieracza Złota. Zebrano prawdziwa górę złotych groszy, liczona w kilogramach - 85.150 kg.
Jeszcze raz gorąco dziękujemy!


Dyrektor przedszkola razem z dziećmi dziękuje gorąco mamie Moniki i Piotrusia z grupy IV za wsparcie naszej placówki.


Dyrekcja przedszkola razem z całym personelem oraz wszystkimi dziećmi, serdecznie dziękują panu Markowi Krześlakowi, dziadkowi Agatki i Emilki za wyremontowanie sali przedszkolnej i łazienki w grupie III.


Cała kadra przedszkola wraz z przedszkolakami dziękuje gorąco panu Jackowi - tacie Nikoli z grupy II za montaż nowych mebli do sal przedszkolnych.


Bardzo dziękujemy - pani dyrektor, pracownicy oraz dzieci - rodzicom Olgi z grupy III za bukiety jesienne , które ozdabiają nasze przedszkole.


ROK SZKOLNY 2016/ 2017

Dyrekcja przedszkola dziękuje rodzicom Olka z grupy III za przekazanie artykułów do odświeżenia pomieszczeń placówki.


Dyrektor razem z całym personelem przedszkola, serdecznie dziękuje tacie Wojtka z grupy V za pyszny tort przygotowany z okazji zakończenia roku szkolnego.


Serdeczne podziękowania dla taty Oli z grupy I za pomoc w zorganizowaniu bardzo atrakcyjnej wycieczki do Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim oraz obdarowanie wszystkich dzieci słodkościami.


Koordynator akcji "Pola nadziei" działającej przy Przedszkolu nr 3 serdecznie dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w "kwestę żonkilową" w dniach 3 - 4 kwietnia 2017r. Zebraliśmy 310zł. Pieniądze są przeznaczone na budowę tomaszowskiego hospicjum.


Dyrektor Przedszkola nr 3 serdecznie dziękuje mamie Tosi i mamie Olka z grupy III za udzielaną pomoc dla naszej placówki.


Serdeczne podziękowania dla mam dzieci z grupy I i III , które wzbogaciły poczęstunek dla zaproszonych gości z okazji Dnia Babci i Dziadka.


Organizatorki akcji "Dorzuć warzywniaka dla zwierzaka" dziękują rodzicom za przekazane na ten cel owoce i warzywa.


Mamom dzieci z grupy I - mamie Ady i Ewy oraz mamie Olka z grupy III - serdecznie dziękujemy za upieczenie smacznych ciast dla dzieci uczestniczących
w II Miedzyprzedszkolnym Turnieju Tańca "Tupot małych stóp".


Dzieci z grupy I "Jeżyki" i III "Liski" dziękują tacie Ady z grupy I za wykonanie pięknych karmników dla ptaków.


 Dyrekcja wraz z całym personelem oraz dzieciakami dziękują Pani Barbarze Kobackiej z tomaszowskiego oddziału PCK za przekazanie układanek, zabawek, gier.


Nauczycielki ze wszystkich grup razem z dyrekcją placówki, składają serdeczne podziękowania mamie Kornelii z grupy I "Jeżyki" za uszycie pięknych maskotek, które stanowią "logo" każdej grupy.


 Dyrektor placówki z koordynatorem akcji "Pomóż im" oraz pozostałe grono nauczycielskie dziękują rodzicom, którzy wsparli "darami" naszą co roczną akcję na rzecz tomaszowskiego Schroniska Dla Zwierząt.


 Dyrektor przedszkola razem z nauczycielkami wszystkich grup dziękują rodzicom dzieci za wzbogacanie grupowych kącików książki. Dzięki lepszemu "zaopatrzeniu" grupowych  biblioteczek, dzieci chętniej uczestniczą w codziennym obcowaniu z literaturą dziecięcą.


 Dyrektor, razem z całym personelem, pragnie kolejny raz podziękować wszystkim rodzicom za przyłączenie się do akcji " Gorączka złota". W minionym roku szkolnym 2015/ 2016 nasza placówka dzięki waszej hojności zdobyła po raz kolejny tytuł Najlepszego Zbieracza Złota. Zebrana kwota to 559,98 zł.